Home
Lajme
Aktivitetet
Service
Muzike
Motive nga Kosova
Per ne / Impressum
 Linke Interesante
PAVARESIA
Pro Art
  - Klikoni mbi grupin e këngëve të preferuara dhe besojmë se do të gjeni diçka që ju pëlqen. Dëgjim e shkarkim të këndshëm !!!!.


http://radiotshqiptare.ne bashpunim-me-radio-shqip.html
Këngë Popullore

 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z  
 

Muzikë Argëtuese
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 


Këngë Hip-Hop

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z  
 
 
Këngë Tallava

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 

Muzike shqiptare

Nr.
       
                                 
1    Live  Bitonia 
2    Lum e lum si jem kojshi  Hanë Nikprelaj
3    Ai fillim i dashurisë  Kadri Ismaili
4    Ç'ka ka zemra  Meda
5    Ekzistoj Sinan Hoxha
6    17 Hite të përjetshme 17 Hite
7    Nuk jam sex bombë Adelina Ismajli
8    100% Zeshkane Adelina Ismajli  
9    Prej fillimit Adelina Ismajli
10  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 
11  Moj laroke Agron Berisha
12  Shqiptari jetofsh në breza Aleksandër Gjelaj
13  The best Aleksandër Gjoka
14  Mos ik Alfred Meço
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 
16  Ti gjithmonë je pik loti Altin Shira 
17  Natë Vjeshte Altin Sulku
18  Malli Anita Bitri
19  Më do apo s'më do Anita Take 
20  Këngë Labe Ansambli Çipini 
21  Labëria ime Ansambli Folklorik 
22  Këngë polifonike Ansambli i Tiranës 
23  Këngë dhe valle Ansambli i Tiranës 
24  Muzikë Shqiptare Antologjia Botërore 
25  Vargje për veten Ardit Gjebrea 
26  Ja ku jam Ardit Gjebrea 
27  Projekt Jon Ardit Gjebrea 
28  Tango Ardjan Trebicka
29  Do bëhem cigan Ardjan Trebicka 
30  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 
31  The Blue Violin Arens Leka 
32  Marshi i UÇK'së Arif Vladi 
33  Hitet Armend Rexhepagiqi 
34  Nata e fundit Artan Kola 
35  Autograf për ty Artan Xhija 
36  Mos u lodh kot Artiola Toska 
37  Pse kam frikë Artiola Toska 
38  Ti dhe unë Asgjë Sikur Dielli 
39  Superxhiro Aurela Gaçe 
40  The Best Aurela Gaçe
41  Çile zemrën Aurela Gaçe 
42  Tundu bejke Aurela Gaçe 
43  Gocë Pejane Bedri Islami 
44  Një ditë Maji Besnik Shateli 
45  Besnikët Besnikët
46  Nëse më do fort Bleona Qereti 
47  S'më bëhet vonë Bleona Qereti
48  Ik mëso si dashurohet Bleona Qereti 
49  Bojken Lako Bojken Lako 
50  Nuk jam ma sikur atëherë Bujar Qamili 
51  Live Bujar Uka
52  Kthehu ti... Bujar Uka
53  Hitet Cani Cani
54  Këngë nga zemra Çervadiku, Fejza, Nikprelaj 
55  Këngë të zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 
56  Fontane dëshirash Dani, Irma, Gili, Sinani
57  Telefoni anonim Dashnor Diko
58  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji
59  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 
60  Izolimi vdes Djemtë e detit
61  Kënga Labe, O kënga ime Djemtë e Vlorës
62  Këngë dasme Dy Bilbilat
63  Borxhi i dashurisë Edona Llalloshi 
64  Djali i Kosovës trime Edona Llalloshi
65  Ke diçka që më pëlqen Elda Shabani 
66  Po të pres Eli Fara
67  Përtej Eli Fara
68  Popullore Eli Fara
69  Më thotë zemra Eli Fara 
70  Vetëm për ju Elita 5 
71  Si Merlin Monro Elita 5 
72  Bardh e Zi Elita 5 
73  100% Eliza Hoxha
74  Në duart e mia Eliza Hoxha
75  Trëndelinë dhe këngë Ema Qazimi 
76  Beqare jam betu Eranda Libohova
77  Më thuaj po Erjon Korini
78  Serenata Korçare Ermira Babaliu
79  Pres... Ermira Babaliu
80  Këngë nga festivalet Ermira Babaliu
81  Flladi i Jugut në këngë Evgjeni Çulli
82  Jemi ushtar të Dukagjinit Fanushe Ahmetaj
83  Këngë nga jugu Fatmir Dule 
84  Kërcimtarja Fatmira Breçani 
85  Lulja e Bjeshkës Fatmira Breçani 
86  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995)
87  Live Fisnikët
88  Popullore të Shqipërisë së mesme Fitnete Rexha 
89  Humba pranverën Françesk Radi 
90  Muzikë Fshatare Fshatare
91  U knaqëm t'u knaq Ganimete Abazi 
92  Mirupafshim Ganimete Abazi 
93  Dy zemra Ganimete Jashanica
94  Potpuri këngësh Ganimete Jashanica 
95  Ç'do njeri ka një mister Gena 
96  Unë e dua Shqipërinë Gëzim Nika 
97  Fol Shqip Gili
98  Aktore e përkryer Gili 
99  Studenti Gili
100  Shigjeta e Amorit Gili 
101  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi
102  Hitet Gjurmët
103  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini
104  Ali Pashai Grupi i Tepelenës 
105  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenës
106  Live Hajro Ceka
107  Zanë e malit Hajro Ceka 
108  Sytë e kaltër Hajro Ceka 
109  Larg u largova Haxhi Dauti 
110  Valle e kaba Hekuran Xhambali 
111  Kolazh '98 Hitet Euroliza
112  Këngë dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 
113  Kujdes lirinë Ilir Shaqiri
114  Garda e Kosovës Ilir Shaqiri
115  Jam këtu Ilir Shaqiri 
116  Bota e rinisë Ilir Shaqiri 
117  Lugina e dashurisë Ilir Shaqiri 
118  Rringjallje Ilir Shaqiri
119  E di një këngë për ty Ilir Shaqiri
120  Ti je melodia Ilir Veliu 
121  Ylli im Inva & Pirro Çako
122  Dy shelege në një portë Irini Qirjako 
123  Këngët e Atdheut Irini Qirjako 
124  Mollaxhiu Irma Libohova 
125  23....53 Irma Libohova
126  Kosovë, oj nënë Ismet Peja 
127  Ditari i jetës Kadri Ismaili
128  Drandofiles Kadri Ismaili
129  Serenata Kastriot Tusha
130  Këngë magjike Këngë magjike
131  100 Këngët e Shekullit - vol. 7 Këngët e Shekullit 
132  100 Këngët e Shekullit - vol. 2 Këngët e Shekullit 
133  100 Këngët e Shekullit - vol. 9 Këngët e Shekullit 
134  100 Këngët e Shekullit - vol. 4 Këngët e Shekullit 
135  100 Këngët e Shekullit - vol. 6 Këngët e Shekullit
136  100 Këngët e Shekullit - vol. 1 Këngët e Shekullit
137  100 Këngët e Shekullit - vol. 8 Këngët e Shekullit 
138  100 Këngët e Shekullit - vol. 3 Këngët e Shekullit 
139  100 Këngët e Shekullit - vol. 10 Këngët e Shekullit
140  100 Këngët e Shekullit - vol. 5 Këngët e Shekullit 
141  Këngë Kërçovare Kërçovarë 
142  Mos mendo se t'kam harru Kledi 
143  Dashnija Kledi
144  Kollazh 2001 Kollazh 2001 
145  Këngë Kosovare Kosova 
146  Përrallë e vërtetë Kristi
147  Këngë të zgjedhura Kujtim Shehu 
148  Popullore Laver Bariu
149  Kaba nga Përmeti Laver Bariu
150  Këngë nga qyteti i trëndafilave Laver Bariu 
151  Miss bukuria Ledina Çelo 
152  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 
153  Këngë popullore Dibrane Liri Rasha 
154  Këngë Arbëreshe Lirio Nushi 
155  E si ta them Lori
156  Lotët e dashurisë Lotët e dashurisë 
157  2 dele 300 pare Luan Rrapushi
158  Në vetmi jeta s'kalohet Luçi Raja
159  Veç një herë vjen vera në derë M. Ferati, Sh. Behluli 
160  Nusja Jonë Mahmut Ferati
161  Më shihni çiltër si ju shoh Manjola Nallbani
162  Mitrovica Marigona
163  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi
164  Melodi të pavdekshme Melodi të pavdekshme
165  Çlirimtares Mera Zymeri
166  Shiu i Prishtinës Mera Zymeri
167  Kur ka dasëm Shqiptaria Mera Zymeri 
168  Merita Halili Merita Halili
169  Këngë popullore të zgjedhura Merita Halili
170  O Zot Meta
171  I numëroj yjet në qiell Meta
172  Binte shiu Mihallaq Andrea 
173  Këngë Korçare Mihallaq Andrea 
174  Serenata Korçare Mimoza Paraveli
175  Minatori Minatori
176  Njeriu i fundit në planet Minatori
177  Më mungon Miranda Hashani
178  Mister Mister
179  Popullore të zgjedhura dasme Moli 
180  Arvanitase Motrat Libohova
181  Të kam motër ty dhe këngën Motrat Mustafa 
182  Se n'parajsë gurbet nuk ka Motrat Mustafa 
183  Prej Kosove e në Prevezë Motrat Sulejmani 
184  Mozaik këngësh nga jugu Mozaik jugu
185  Kënga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 
186  Fol një herë më buzëqesh Myzafer Koliqi 
187  Këngë popullore Naile Hoxha 
188  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini
189  Bilbili i këngës Shqipe Nexhmije Pagarusha 
190  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 
191  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 
192  Live Nysret Muçiqi & Corona 
193  Nuk je ti Oda
194  Vlugu i rinisë Okteti Okarina
195  Shkëmbi i kujtimit Osman Shehu 
196  Mos më mundo Pajtim Struga
197  Këngë popullore të zgjedhura Parashqevi Simaku 
198  Këngë nga festivalet në RTSH Parashqevi Simaku
199  Hitet Shqiptare 2003 Përmbledhje 
200  Këngë të vjetra popullore Përparimi 
201  Petrit Lulo Petrit Lulo 
202  Muzikë popullore Populli 
203  Toka jonë Postmoderna
204  Këndojnë Bilbilat Qamili i vogël, M. Mejzini
205  Yjet e këngës R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 
206  Të kujtoj Ramadan Krasniqi 
207  Një kujtim Ramadan Krasniqi 
208  Dikur Redon Makashi 
209  M'ka marrë malli Remi 
210  Dil prej gotës sime Remi
211  Pranverë e pa jetë Remzije Osmani
212  Kënga jeton Remzije Osmani
213  Melodi orkestrale Reshat Randobrava
214  Këngë që nuk harrohen Reshat Randobrava 
215  Për flamur me lidhë nje fjalë Rifat Berisha
216  Drejt fatit tim Ritfolk
217  Rock Kosovar vitet '80 Rock Kosovar 
218  Ante Rovena Dilo 
219  Paraja Rovena Stefa 
220  Bie dëborë Rovena Stefa
221  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 
222  Këngë Korçare RTSH - Korçare 
223  Këngë Shkodrane RTSH - Shkodrane
224  Këngë Tiranase RTSH - Tiranase 
225  Fest 97 RTSH 1997 
226  Fest 98 RTSH 1998 
227  Fest 99 RTSH 1999 
228  Fest 2001 RTSH 2001 
229  Fest 2002 RTSH 2002
230  Merrma shiun e Prishtinës Sabri Fejzullahu 
231  Çika e Ulpianës Sabri Fejzullahu 
232  Mëmëdheu Sabri Fejzullahu
233  Ma ke prishë gjumin e natës Sabri Fejzullahu 
234  Prej një shpati Salim Arifi
235  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 
236  Këngë Përmetare Sazet e Përmetit 
237  Do vi Selami Kolonja
238  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 
239  Hitet Selami Kolonja 
240  Hitet Seleksioni 039
241  Të ka babai në gji Sh. Levendi, S. Lame 
242  Për liri Shaqir Cërvadiku
243  Mos më thuaj se nuk vij Shkëlqim Kola 
244  Hitet Xeni Shkëlzen Jetishi 
245  Potpuri Shkëlzen Jetishi
246  Kurorë dashurie Shkëlzen Jetishi
247  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 
248  Të dua Kosovë Shkurte Fejza
249  Këngë e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli
250  Kam shumë kohë që pres Shpëtim Levendi 
251  Në ditën e flamurit Shyhrete Behluli 
252  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 
253  Ah sikur të vije Sinan Hoxha
254  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 
255  Më thuaj po Sinan Hoxha 
256  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 
257  Lutem Sinan Vllasaliu 
258  Hitet Jehona Studio Edona
259  Këngë Arbëreshe Thanas Moraiti 
260  Forever The Dreams 
261  Ku je TNT
262  Përtej vehtes TNT
263  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 
264  Shqip Top Albania Radio
265  Iso Polifonia Labe Trashëgimia Shpirtërore 
266  Iso Polifonia Toske Trashëgimia Shpirtërore
267  Hitet Trix
268  Dukati Tung Tung
269  Rrushi i kuq Tung Tung 
270  Vaçe Zela Vaçe Zela
271  Puthja e parë Vëllezërit Aliu
272  Këngë të zgjedhura Përmetare Vëllezërit Curri
273  Zbresin nga Leusa taborë, taborë Vellezerit Curri, L. Bariu 
274  Stop helmimet Vera Laçi-Duka
275  Ai është i gjallë Violetë Kukaj Retkoceri 
276  Manushaqe Violetë Kukaj Retkoceri 
277  Do të vish Vjollca Luka 
278  Pse WNC
279  Jeta shkon WSF
280  Fontana Zekirja Gashi
281  Hitet Folklorike 2005 Zëri i Kërçovës
282  Hitet 2005 Zëri i Kërçovës
283  Hitet e Verës 2005 Zëri i Kërçovës


DËSHIRONI TË SHKARKONI MUZIKË - Atëhere klikoni nën  Shkarkoni muzikë-Mp3
Shkarkoni muzikë-Mp3  

 Mp3 në Shqip

Shiqoni edhe nën:

www.kosmp3.net/   Aty ku jeton Muzika!

www.foleja.com/    Shkarkime pa kufi!

Jeshil.com 
AlbaShare.NET  
AdelinaIsmaili.eu
Dashurija.com
DenyComputers.com e re
Albanian Music.com
AlbaSoul.com   
Realiteti.org         
KosovaMail.com
AlbaMuzika.com
Qielli.ch
Fajtori.com  
AlbanianMusic.ch
Ndjenja.com
Argetohu.com
Qerkinaj.com
Deshirat.com  ***************************************************************************************************************Te nderuar vizitore !

Duke ju deshiruar mireseardhje ne Web faqen tone te re, e ndjejme te nevojshme te ju informojme se ajo eshte ende ne perpunim e siper. Besojme se se shpejti do te perfundojne punet dhe ju do ta keni mundesine per qasje te plote ne Web faqen e Sh.K.Sh. "DARDANIA" Ravensburg

Llogarisim ne mirekuptimin tuaj ! 


Im Moment bereiten wir die Inhalte für diesen Bereich vor. Um Sie auf gewohntem Niveau informieren zu können, werden wir noch ein wenig Zeit benötigen. Bitte schauen Sie daher bei einem späteren Besuch noch einmal auf dieser Seite vorbei. Vielen Dank für Ihr Interesse!.


 Thuaje flalën tënde   < Kliko

 
 
Top